PRAVIDLA HRANÍ

VNITŘNÍ ŘÁD TENISOVÉHO ODDÍLU TJ SPARTAK CHUCHELNÁ

Pravidla hraní na tenisových kurtech a Vnitřní řád tenisového oddílu TJ Spartak Chuchelná naleznete ZDE .

VÝŠE ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Výše příspěvkuČástka
    Řádný člen TO1000 CZK (800 CZK na TO + 200 CZK na TJ Spartak)
    Dítě (žák, junior do 18 let)500 CZK (300 CZK na TO + 200 CZK na TJ Spartak)
    Přidružený člen TO0 CZK  (200 CZK na TJ Spartak)
    Čestný člen TO0 CZK  (200 CZK na TJ Spartak)
    • Ze zaplaceného členského příspěvku odvádí TO částku 200 CZK do TJ Spartak Chuchelná.
    • Zaplacením členského příspěvku je člen TO automaticky i členem TJ Spartak Chuchelná na dané období.
    • Přidružený člen a čestný člen TO, pokud chce být členem TJ Spartak Chuchelná, má povinnost zaplatit příspěvek 200 CZK. Poplatek za členství v TJ Spartak Chuchelná se platí pouze za jeden oddíl v rámci TJ Spartak Chuchelná.

BRIGÁDNICKÉ HODINY A NÁHRADY ZA NEODPRACOVANÉ HODINY NA SEZÓNU 2024

Výše příspěvkuČástka
    Řádný člen TO6 hodin / náhrada 100 CZK za neodpracovanou hodinu
    Dítě (žák, junior do 18 let)4 hodiny (odpracuje žák nebo rodič za žáka)
    Přidružený člen TO (rodič)4 hodiny* (pouze pokud neodpracuje žák, odpracuje 4 hodiny za žáka rodič)
    Čestný člen TO
    • Řádné brigády vyhlásí Výbor TO a členové budou o termínech brigád informováni
    • Brigády je možné odpracovat i jinou formou a v jiných termínech, než jsou řádné brigády, a to po dohodě s předsedou TO.
    • O odpracovaných brigádnických hodinách bude vedena řádná evidence.

CENY HRANÍ A PRONÁJEM TENISOVÝCH KURTŮ

Cena hraníČástka
    Nečlen TO120 CZK/hodinu a tenisový kurt
    Nečlen TO + člen TO60 CZK/hodinu a tenisový kurt (hradí nečlen TO)
    Cena pronájmuČástka
    Řádný člen TO0 CZK/den (pouze zázemí bez tenisových kurtů)
    Řádný člen TO800 CZK/den (zázemí včetně obou tenisových kurtů)
    Nečlen TO500 CZK/den (pouze zázemí bez tenisových kurtů)
    Nečlen TO1200 CZK/den (zázemí včetně obou tenisových kurtů)

PRAVIDLA SPONZORINGU

Výše sponzorského daruPočet hracích hodin zdarmaNárok na hrací den (kurty + zázemí)
    3000 CZK+   10h+ dle výše sponzoringu (max. 30h)
    6000 CZK+Max. 30h1d
    • Za každých zaplacených 300 CZK sponzoringu (od částky 3000 CZK ročně) má sponzor nárok na 1 hodinu hraní zdarma (tzn. při sponzoringu 3000 CZK má sponzor nárok na 10 hodin hraní zdarma).
    • Za sponzoring 6000 CZK a vyšší má sponzor k volným hracím hodinám dále nárok na 1 volný hrací den (tenisové kurty včetně zázemí).
    • Počet volných hracích hodin na sponzora je omezen na max. 30 hodin ročně a 1 volný hrací den.

PRAVIDLA HRANÍ, POVINNOSTI HRÁČŮ A ÚKLID TENISOVÝCH KURTŮ

Členové TO a rezervační systém

Aktuální seznam členů tenisového oddílu je uveden na stránkách: https://tenis.tjspartakchuchelna.cz/domains/tenis.tjspartakchuchelna.cz/

Členové tenisového oddílu mají možnost rezervace tenisového kurtu na aktuální a následující kalendářní týden.

Správce rezervačního systému má právo vytvářet, měnit či rušit rezervace ostatních hráčů s tím, že hráče v případě zrušení či změně rezervace o této skutečnosti informuje.

Každý hráč má možnost vytvořit v jednom týdnu max. 2 rezervace jednoho kurtu (každá s max. délkou 2 hodin) s výjimkou zápasů AMTEL nebo turnajů.

Povinností hráče, který má vytvořenu rezervaci tenisového kurtu a tuto rezervaci nevyužije, je tuto rezervaci v rezervačním systému zrušit a tímto uvolnit kurt pro ostatní hráče.

Členové TO jsou povinni vytvářet rezervace tenisových kurtů uvážlivě tak, aby respektovali možnost hraní ostatních členů TO popř. veřejnosti.

• Hrací obuv

Hráč má povinnost hrát na tenisovém kurtu v tenisové obuvi či halové obuvi s hladkou podrážkou

Je striktně zakázáno hrát na tenisovém kurtu v trekingové, běžecké, fotbalové či jiné nevhodné obuvi

• Poškozování majetku

Úmyslné poškozování majetku tenisového oddílu je striktně zakázáno. V případě poškození majetku TO hráčem tento poškození majetku oznámí předsedovi TO. V případě úmyslného poškození majetku TO bude na tomto hráči uplatňována náhrada vzniklé škody.

• Zapůjčení klíčů a vstup nečlenů tenisového oddílu

Členové oddílu mají zákaz půjčovat klíče od tenisových kurtů, kabiny, zahradního domku či sprch nečlenům oddílu nebo veřejnosti.

• Příprava a úklid tenisových kurtů

Hráč má povinnost před hraním zkontrolovat stav tenisového kurtu. V případě neuklizeného nebo poškozeného kurtu po předešlém, hráč hlásí tuto skutečnost předsedovi tenisového oddílu.

V případě sucha má hráč před hraním (během hraní a po hraní) kurt dostatečně pokropit vodou

Po každém hraní mají hráči povinnost nejprve „škrabáky“ upravit celou plochu kurtu, poté celý tenisový kurt řádně zamést dle instrukcí (fotky) níže.

Použité nářadí po úklidu hráč zanechá na vyhrazených místech (háky na plotu na krajích a uprostřed tenisových kurtů)

• Udržování pořádku

Hráči mají povinnost udržovat pořádek na tenisových kurtech, v pergole i v kabinách tenisového oddílu.

V případě manipulace s lavičkami či jinými věcmi mají hráči povinnost tyto po hraní dát na původní místa

V případě pronájmu tenisových kurtů nebo zázemí je nájemce povinen tyto prostory vrátit řádně uklizené a nepoškozené (v klubovně uklizeno nádobí a vytřená podlaha). Poškození majetku během pronájmu nahlásí nájemce předsedovi nebo členovi výboru TO.

Nerespekování nebo hrubé porušování těchto pravidel může mít za následek vyloučení člena z TO.