Rezervační systém

Rezervace tenisových kurtů můžete provádět ZDE

Tenisový kurt si můžete předem pronajmout a rezervovat za stanovených podmínek viz. sekce SLUŽBY tenisového oddílu.

V případě zájmu o pronájem tenisových kurtů nebo tenisového vybavení prosím kontaktujte:

Správce TO: Langer Petr – 605 822 705
Předsedu TO: Oleják Ivo – 606 101 966

Bez potvrzení rezervace není možné tenisový kurt popř. zázemí tenisových kurtů využívat.

Hráči i návštěvníci jsou povinni respektovat Pravidla pro hraní a úklid tenisových kurtů zveřejněná na webových stránkách níže a na nástěnce TO. Před i po hraní jsou hráči povinni řádně uklidit kurt dle instrukcí.

Pravidla hraní, povinnosti hráčů a úklid tenisových kurtů

1. Členové TO a rezervační systém

Aktuální seznam členů tenisového oddílu je uveden na stránkách: https://tenis.tjspartakchuchelna.cz/domains/tenis.tjspartakchuchelna.cz/

Členové tenisového oddílu mají možnost rezervace tenisového kurtu na aktuální a následující kalendářní týden.

Správce rezervačního systému má právo vytvářet, měnit či rušit rezervace ostatních hráčů s tím, že hráče v případě zrušení či změně rezervace o této skutečnosti informuje.

Každý hráč má možnost vytvořit v jednom týdnu max. 2 rezervace jednoho kurtu (každá s max. délkou 2 hodin) s výjimkou zápasů AMTEL nebo turnajů.

Povinností hráče, který má vytvořenu rezervaci tenisového kurtu a tuto rezervaci nevyužije, je tuto rezervaci v rezervačním systému zrušit a tímto uvolnit kurt pro ostatní hráče.

Členové TO jsou povinni vytvářet rezervace tenisových kurtů uvážlivě tak, aby respektovali možnost hraní ostatních členů TO popř. veřejnosti.

• Hrací obuv

Hráč má povinnost hrát na tenisovém kurtu v tenisové obuvi či halové obuvi s hladkou podrážkou

Je striktně zakázáno hrát na tenisovém kurtu v trekingové, běžecké, fotbalové či jiné nevhodné obuvi

• Poškozování majetku

Úmyslné poškozování majetku tenisového oddílu je striktně zakázáno. V případě poškození majetku TO hráčem tento poškození majetku oznámí předsedovi TO. V případě úmyslného poškození majetku TO bude na tomto hráči uplatňována náhrada vzniklé škody.

• Zapůjčení klíčů a vstup nečlenů tenisového oddílu

Členové oddílu mají zákaz půjčovat klíče od tenisových kurtů, kabiny, zahradního domku či sprch nečlenům oddílu nebo veřejnosti.

• Příprava a úklid tenisových kurtů

Hráč má povinnost před hraním zkontrolovat stav tenisového kurtu. V případě neuklizeného nebo poškozeného kurtu po předešlém, hráč hlásí tuto skutečnost předsedovi tenisového oddílu.

V případě sucha má hráč před hraním (během hraní a po hraní) kurt dostatečně pokropit vodou

Po každém hraní mají hráči povinnost nejprve „škrabáky“ upravit celou plochu kurtu, poté celý tenisový kurt řádně zamést dle instrukcí (fotky) níže.

Použité nářadí po úklidu hráč zanechá na vyhrazených místech (háky na plotu na krajích a uprostřed tenisových kurtů)

• Údržování pořádku

Hráči mají povinnost udržovat pořádek na tenisových kurtech, v pergole i v kabinách tenisového oddílu.

V případě manipulace s lavičkami či jinými věcmi mají hráči povinnost tyto po hraní dát na původní místa

V případě pronájmu tenisových kurtů nebo zázemí je nájemce povinen tyto prostory vrátit řádně uklizené a nepoškozené (v klubovně uklizeno nádobí a vytřená podlaha). Poškození majetku během pronájmu nahlásí nájemce předsedovi nebo členovi výboru TO.

Nerespekování nebo hrubé porušování těchto pravidel může mít za následek vyloučení člena z TO.